اپل واچ به عنوان یکی از پرفروش ترین ساعت های جهان، میتواند در سه حالت گم شود، 1- در خانه 2- در محل کار یا مکان های دیگر3- به سرقت رفته باشد، در موقعیت اول کاربران می­توانند با تولید یک صدای خاص آن را پیدا کنند، امّا در صورت گم شدن در حالت دوم و سوم،  برای پاک کردن تمام اطلاعات خود باید آن را روی حالت گمشده یا Lost قرار دهند، در این حالت پیامی روی نمایشگر ساعت تحت عنوان This Apple Watch has been lost. Please call me ظاهر می­شود که زیر آن شماره تلفنی وجود دارد، با قرار گرفتن اپل واچ در این وضعیت، افراد نمی­توانند آن را مورد استفاده قرار بدهند.

با توّجه به کاربردی بودن بیشتر ابزارهای اپل، امّا یافتن دستگاه موردنظر تنها در صورتی امکانپذیر است که ساعت روی حالت Find My Phoneفعال و از طرفی برای­ وصل شدن به آیکلود به اینترنت وصل باشد، در صورت به سرقت رفتن دستگاه اگر نتوانستید از این راه موّفق شوید، باید اقدام به روش های دیگری نمایید، دومین راه، تغییر دادن پسورد اپل آیدی و سومین روش، ارائه گزارش سرقت به پلیس می­باشد.

*برای پیدا کردن موقعیت مکانی اپل واچ، قدم های زیر دنبال کنید:

1-برنامه My watch را باز کنید

-با لمس نمایشگرساعت، روی گزینه اطلاعات کلیک کنید، سپس Find My Apple Watch را انتخاب نمایید، بد نیست بدانید که درآمد حاصل از فروش ایرپاد اپل در سال 2020 دو برابر خواهد شد.

اگر ساعت شما به اینترنت وصل باشد، موقعیتتان را همان لحظه نشان می­دهد، در غیراینصورت باید صبر کنید تا اتصال اینترنت برقرار شود و نوتیفیکیشن لوکیشن برایتان ارسال گردد، اگر محل گزارش نزدیک و جدای از حالت دوم و سوم باشد می­توانید با انتخاب گزینه Actions دستور پخش صدایی برای پیدا کردن ساعت را بدهید.